Dylan has logged 17 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Stuber

Stuber

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Just Friends

Just Friends

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
Crawl

Crawl

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Green Room

Green Room

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
American Splendor

American Splendor

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Child's Play

Child's Play

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Kill Bill: Vol. 2

Kill Bill: Vol. 2

2004
×
★★★½
Edit this entry  
09
Little

Little

2019
×
★½
Read prior review Edit this entry  
08
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Beach

The Beach

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry