Sort by
  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • You People

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Senior Year

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★★

  • Morbius

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ½

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Run

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Black Box

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Chemical Hearts

    ★★

  • After We Collided

    ½

  • Project Power

    ★★

  • Work It

    ★★½

  • Black Is King

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 2

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Scoob!

    ★★

  • Hollywood

    ★★★★

  • The Half of It

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • All the Bright Places

    ★★★½