• This Is Paris

    ★★★½

  • The Conjuring 2

    ★★★½

  • The Conjuring

    ★★★★

  • Soft Shoes

    ★★★★

  • Fast and Furious

    ★★★★½

  • The Witness for the Defense

    ★★★½

  • The Cheerful Fraud

    ★★★★

  • The Reckless Age

    ★★★★

  • The Shakedown

    ★★★½

  • Murder in Greenwich Village

    ★★★½

  • The Naughty Flirt

    ★★★

  • Show of Shows

    ★★★

  • Stella Dallas

    ★★★★

  • The Widow from Chicago

    ★★★½

  • The Sin of Nora Moran

    ★★★★

  • The Magnificent Ambersons

    ★★★½

  • Those Three French Girls

    ★★★

  • Old San Francisco

    ★★★