Sort by
  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Christmas on Mistletoe Farm

    ★★

  • The Menu

    ★★★

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★★★

  • Rosaline

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Inside Man

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • George Michael Freedom Uncut

    ★★★

  • The Changing Room

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • This Is Going to Hurt

  • Pam & Tommy

  • Fresh

    ★★★½

  • The 355

    ★★★

  • Tűz Anya

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Britney vs. Spears

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★

  • Jacuzzi

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Plan B

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Nineteen on Fire

    ★½

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Us Again

    ★★★★

  • Moxie

    ★★½

  • Allen v. Farrow

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • My Mum Tracy Beaker

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • It's a Sin

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984