Sort by

Boy Roarbison has logged 20 entries for films during March 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
You Don't Know Bo

You Don't Know Bo

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Fastest Guitar Alive

The Fastest Guitar Alive

1967
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Sleepwalk with Me

Sleepwalk with Me

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Catching Hell

Catching Hell

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
YellowBrickRoad

YellowBrickRoad

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Holy Motors

Holy Motors

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Arbitrage

Arbitrage

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
JCVD

JCVD

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Robot & Frank

Robot & Frank

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
West of Memphis

West of Memphis

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Chronicle

Chronicle

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Compliance

Compliance

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Seven Psychopaths

Seven Psychopaths

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Root of All Evil?

Root of All Evil?

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Bully

Bully

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Killer Joe

Killer Joe

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Peanut Butter Solution

The Peanut Butter Solution

1985
×
★½
Read the review Edit this entry