Sort by

Boy Roarbison has logged 10 entries for films during August 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Mud

Mud

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Thor

Thor

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze

Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze

1991
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Come and See

Come and See

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Double Life of Véronique

The Double Life of Véronique

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Only God Forgives

Only God Forgives

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Knuckleball!

Knuckleball!

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Altered States

Altered States

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Sound of My Voice

Sound of My Voice

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry