Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
04
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
Edit this entry  
22
Project X

Project X

2012
×
★★★★
Edit this entry  
25
The Vast of Night

The Vast of Night

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
07
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★★
Edit this entry  
17
The Queen's Gambit

The Queen's Gambit

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
26
The Riot Club

The Riot Club

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
15
The Riot Club

The Riot Club

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Disturbia

Disturbia

2007
×
★★★★½
Edit this entry  
29
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Apollo 11

Apollo 11

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Four Weddings and a Funeral

Four Weddings and a Funeral

1994
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Harry Potter and the Order of the Phoenix

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2007
×
★★★★½
Edit this entry