Sort by

elizabeth has logged 13 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
South Park: Bigger, Longer & Uncut

South Park: Bigger, Longer & Uncut

1999
×
Read the review Edit this entry  
30
The Imposter

The Imposter

2012
×
★★★½
Edit this entry  
27
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Last Blockbuster

The Last Blockbuster

2020
×
★★
Edit this entry  
23
Snowpiercer

Snowpiercer

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Ocean's Eleven

Ocean's Eleven

2001
×
★★★½
Edit this entry  
20
Me and You and Everyone We Know

Me and You and Everyone We Know

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Making Waves: The Art of Cinematic Sound

Making Waves: The Art of Cinematic Sound

2019
×
Edit this entry  
16
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Lost Highway

Lost Highway

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
Edit this entry  
05
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★★★
Edit this entry