Sort by
  • Babylon

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • Three Months

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Christmas Is Canceled

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Sing 2

    ★★★

  • Ciao Alberto

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Pig

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Sand Dollar Cove

    ★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Yes Day

    ★½

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★½

  • A Teacher

    ★★★

  • Operation Christmas Drop

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Secret Society of Second Born Royals

    ★½

  • Enola Holmes

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★★★

  • My Brother Jordan

    ★★★★½

  • Magic Camp

  • Shithouse

    ★★★★

  • Definition Please

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • Mulan

    ★★

  • Onward

    ★★★★

  • Dolittle

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • Noelle

    ★★½

  • Midway

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Ma

    ★★★½

  • Wine Country

    ★★★★

  • Dream Killer

    ★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★

  • Troop Zero

    ★★★★½

  • Benjamin

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • The Lie

    ★★★

  • Wedding of Dreams

    ★★★

  • The House That Jack Built

    ★★

  • The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society

    ★★★★

  • Support the Girls

    ★★★★

  • Love, Simon

    ★★★

  • Christmas in Mississippi

    ★★

  • The Wind in the Willows: The Musical

    ★½

  • Happy Death Day

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Camp Cool Kids

    ½