• Gunpowder Milkshake

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Till Death

    ★★

  • The Boss Baby: Family Business

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • America: The Motion Picture

    ★★½

  • The Ice Road

    ★★

  • Good on Paper

    ★★★

  • Settlers

  • False Positive

    ★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★★★

  • The House Next Door: Meet the Blacks 2

    ½

  • Infinite

  • Blue Miracle

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★½

  • Out of Death

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Great White

    ½

  • Things Heard & Seen

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Arlo the Alligator Boy

    ★★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★½

  • Thunder Force

    ½

  • Voyagers

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • The Unholy

  • The Seventh Day

    ½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Seaspiracy

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Chasing Waterfalls

  • One Year

    ★★★★

  • Yes Day

    ★½

  • Dark Web: Cicada 3301

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

    ½

  • The Devil Below

    ½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Cosmic Sin

    ½

  • Crisis

    ★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★

  • Cherry

    ★★★½

  • Chaos Walking

  • Scooby-Doo! The Sword and the Scoob

    ★★★

  • Silk Road

    ★★½

  • Flora & Ulysses

    ★★

  • Boss Level

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★★★½

  • Fear of Rain

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Tom & Jerry

    ★½

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Bliss

    ★½

  • The Mad Monk

    ★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★

  • Palmer

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • The Little Things

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★

  • Caged

    ★★½

  • Salt-N-Pepa

    ★★★½

  • Twist

    ★½