Sort by
  • Nope

    ★★★★

  • Hustle

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Under the Banner of Heaven

  • The Northman

    ★★★½

  • X

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • House of Gucci

    ★★★

  • Red Notice

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • Scenes from a Marriage

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Our Cinema Ninth Annual Oscar Special

    ★★★★

  • Mare of Easttown

  • Army of the Dead

    ★★½

  • The 8th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★½

  • The Little Things

    ½

  • The Midnight Sky

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★½

  • Mank

    ★★

  • An Evening with Tim Heidecker

  • The Empty Man

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★½

  • Another Round

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Hamilton

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★½

  • 8:46

  • I Know This Much Is True

  • Middleditch & Schwartz

  • The Last Dance

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★½

  • Devs

    ★★★½

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★★

  • Shirley

    ★★★★

  • The Turning

  • Goldman v Silverman

  • The Outsider

  • The New Pope

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker