Sort by
  • No One Will Save You

    ★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Yannick

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • 27

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Fast X

    ★★

  • Fool's Paradise

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Making of The Last of Us

  • Bottoms

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★

  • You People

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★

  • The Outside

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Shadows: The Making Of Nope

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Till

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★★½