Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Quartzo

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Vãnh Gõ Tõ Laklãnõ

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • The Elephant 6 Recording Co.

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Sweet Sea

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Close

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Alcarràs

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★½

  • Nest

    ★★★★★

  • The African Desperate

    ★★★

  • The House

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Together

    ★★★★★

  • Queremo Róque!

    ★★★★★

  • Magnético

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★

  • Dune

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Becoming Cousteau

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★½

  • Wet Sand

    ★★★½

  • El dedo de Johnny apunta hacia mí

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★

  • Bergman Island

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

  • Great Freedom

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • The Joy Of Things

    ★★★½

  • O Feriado que a Júlia Ficou sem Celular

    ★★★★

  • Childbirth Banned in Paradise

    ★★★★★

  • Aloners

    ★★★★

  • Wood and Water

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • The Dog Who Wouldn't Be Quiet

    ★★★

  • Taming the Garden

    ★★★★½

  • Espero que Esta te Encontre e que Estejas Bem

    ★★★★

  • Between Us, A Secret

    ★★★★½

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★★

  • The Choice 2020: Trump vs. Biden

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Notturno

    ★★★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • A Whisker Away

  • Banca Paraíso

    ★★★★

  • Tigertail

    ★★½

  • Coachella Vitruvio

    ★★★★

  • The Metamorphosis of Birds

    ★★★★★

  • Yesterday There Were Strange Things in the Sky

    ★★★½

  • The Father

    ★★★½

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Air Conditioner

    ★★½

  • The Painter and the Thief

    ★★★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Bacurau no Mapa

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Transamazonia

    ★★★½

  • The Goldfinch

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½