Sort by
  • Sex

    ★★★★

  • Handling the Undead

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★

  • Poison

    ★★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★½

  • Solen etter Passasjen

  • What Creeps Out at Night

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Tits

  • Perfect Days

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • The Zone of Interest

  • About Dry Grasses

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • The Last Movie

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Leave

    ★★

  • Thomas vs. Thomas (A Sensational Theory Regarding an Insignificant Life in the Multiverse)

    ★★½

  • A Waste of Time

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Lynch/Oz

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • R.M.N.

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Enys Men

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Morbius

  • The Batman

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★½