Eva has rated 73 films ★★ .

  • Rosemary's Baby

    ★★

  • Sunset Boulevard

    ★★

  • Call Me by Your Name

    ★★

  • Parasite

    ★★

  • Good Will Hunting

    ★★

  • Melancholia

    ★★

  • Dogville

    ★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

    ★★

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★

  • Harry Potter and the Half-Blood Prince

    ★★

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★

  • Little Sister

    ★★

  • Gerald's Game

    ★★

  • Crawl

    ★★

  • Hannah Gadsby: Nanette

    ★★

  • Amélie

    ★★