Eva has rated 117 films ★★★★ .

  • Scanners

    ★★★★

  • New Nightmare

    ★★★★

  • Patlabor: The Movie

    ★★★★

  • The Witch Who Came from the Sea

    ★★★★

  • Lifeforce

    ★★★★

  • Cure

    ★★★★

  • Fireworks

    ★★★★

  • Let's Scare Jessica to Death

    ★★★★

  • The Crazies

    ★★★★

  • Unsane

    ★★★★

  • McCabe & Mrs. Miller

    ★★★★

  • Certain Women

    ★★★★

  • Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 Bruxelles

    ★★★★

  • The Long Day Closes

    ★★★★

  • Mikey and Nicky

    ★★★★

  • Still Processing

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★★★★

  • Shoot the Moon Right Between the Eyes

    ★★★★