• The Fast and the Furious

    ★★½

  • The Manchurian Candidate

    ★★½

  • Step Brothers

    ★★½

  • Dante's Peak

    ★★½

  • Halloween

    ★★½

  • Everest

    ★★½

  • Planet of the Apes

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • The Last Samurai

    ★★½

  • Half Baked

    ★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★½

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

    ★★½

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★½

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★½

  • The Equalizer

    ★★½

  • Unstoppable

    ★★½

  • Kurt & Courtney

    ★★½