Sort by
  • Athena

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★

  • The Lost City

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • The Princess

    ★★★

  • Fire of Love

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Landscapers

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★

  • Swan Song

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • The Tender Bar

    ★★

  • The Rescue

    ★★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • The Alpinist

    ★★★½

  • Sundown

    ★★★

  • Spencer

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Belfast

    ★★★

  • Torn

    ★★★

  • The Hand of God

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • 9/11: One Day in America

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Old

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • Blue Bayou

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Bergman Island

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • The Summit of the Gods

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★

  • After Yang

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Annette

    ★★½

  • Endorphin Port

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Woman in the Window

  • Army of the Dead

    ★★

  • The Year Earth Changed

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • Nobody

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Petite Maman

    ★★★★½

  • I'm Your Man

    ★★★½

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★½

  • Red Dot

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★

  • Together Together

    ★★★

  • On the Count of Three

    ★★★

  • Flee

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★

  • WandaVision

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Tiger

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½