• Madres

  • The Manor

    ★½

  • Black as Night

  • Bingo Hell

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★½

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★½

  • Confessions of an Invisible Girl

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Prey

    ★½

  • Kate

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Cinderella

    ★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Afterlife of the Party

    ★★½

  • He's All That

  • Clickbait

    ★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Nine Perfect Strangers

    ★★

  • Sweet Girl

    ★★

  • The Secret Diary of an Exchange Student

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

  • Beckett

    ★★★

  • Aftermath

    ★★½

  • Insensate

    ★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Last Mercenary

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Jolt

    ★½

  • A Classic Horror Story

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Pray Away

    ★★★★

  • Infinite

    ★½

  • There's Something About Mario

  • Loki

    ★★

  • Awake

  • A Gente Acaba Aqui

  • Como Hackear Seu Chefe

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Xtreme

    ★★★½

  • Carnaval

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Solos

    ★★★

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Oxygen

    ★★★

  • The Innocent

    ★★★★