eduardoitalo has logged 27 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Edit this entry  
27
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Mank

Mank

2020
×
Read the review Edit this entry  
24
Cine Holliúdy 2: A Chibata Sideral

Cine Holliúdy 2: A Chibata Sideral

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Cine Holliúdy

Cine Holliúdy

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Life Ahead

The Life Ahead

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Cherry

Cherry

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
My Octopus Teacher

My Octopus Teacher

2020
×
★★★½
Edit this entry  
21
A Love Song for Latasha

A Love Song for Latasha

2019
×
★★★★
Edit this entry  
21
News of the World

News of the World

2020
×
★½
Edit this entry  
21
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Breaker Upperers

The Breaker Upperers

2018
×
★★★
Edit this entry  
20
Get the Goat

Get the Goat

2021
×
★★★
Edit this entry  
19
Deadly Illusions

Deadly Illusions

2021
×
Edit this entry  
16
Onward

Onward

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Central Station

Central Station

1998
×
★★★★★
Edit this entry  
15
The Night Clerk

The Night Clerk

2020
×
Edit this entry  
15
Yes Day

Yes Day

2021
×
★★½
Edit this entry  
14
Life of the Party

Life of the Party

2018
×
★½
Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Crazy About Her

Crazy About Her

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Clouds

Clouds

2020
×
★★½
Edit this entry  
03
Becky

Becky

2020
×
★★★
Edit this entry  
03
Moxie

Moxie

2021
×
★★★
Edit this entry  
02
Followed

Followed

2018
×
★★
Edit this entry  
01
Sócrates

Sócrates

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry