eeluks has logged 14 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Hail, Caesar!

Hail, Caesar!

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Jason X

Jason X

2001
×
Read the review Edit this entry  
26
Red Dragon

Red Dragon

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
13 Sins

13 Sins

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
I Saw the Devil

I Saw the Devil

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Casualties of War

Casualties of War

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Bully

Bully

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
The 40 Year Old Virgin

The 40 Year Old Virgin

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Hobo with a Shotgun

Hobo with a Shotgun

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
The Final Destination

The Final Destination

2009
×
Read the review Edit this entry  
08
Final Destination 3

Final Destination 3

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
The Standoff at Sparrow Creek

The Standoff at Sparrow Creek

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry