Ehsan has logged 15 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Stockholm

Stockholm

2018
×
★½
Edit this entry  
27
Rosemary's Baby

Rosemary's Baby

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Jandar

Jandar

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Obsessed

Obsessed

2014
×
½
Edit this entry  
24
Dance With Me

Dance With Me

2019
×
★★½
Edit this entry  
24
Hustlers

Hustlers

2019
×
½
Edit this entry  
23
Climax

Climax

2018
×
½
Edit this entry  
21
The Golden Glove

The Golden Glove

2019
×
Edit this entry  
17
The Haunting

The Haunting

1963
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The American Friend

The American Friend

1977
×
★½
Edit this entry  
09
The Last Wave

The Last Wave

1977
×
½
Edit this entry  
09
Angels with Dirty Faces

Angels with Dirty Faces

1938
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Train to Busan

Train to Busan

2016
×
★★½
Edit this entry  
04
Consternation

Consternation

2017
×
½
Edit this entry  
03
My Second Year in College

My Second Year in College

2019
×
★★
Edit this entry