Sort by
  • Fantastic Four

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • 65

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You People

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • I Used to Be Famous

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Night of the Coconut

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Shin Ultraman

    ★★★½

  • The Roundup

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★