Mads has logged 29 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
A View to a Kill

A View to a Kill

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Never Say Never Again

Never Say Never Again

1983
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Octopussy

Octopussy

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
For Your Eyes Only

For Your Eyes Only

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Moonraker

Moonraker

1979
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Spy Who Loved Me

The Spy Who Loved Me

1977
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Man with the Golden Gun

The Man with the Golden Gun

1974
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Live and Let Die

Live and Let Die

1973
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Diamonds Are Forever

Diamonds Are Forever

1971
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
On Her Majesty's Secret Service

On Her Majesty's Secret Service

1969
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
You Only Live Twice

You Only Live Twice

1967
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Thunderball

Thunderball

1965
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Goldfinger

Goldfinger

1964
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
From Russia with Love

From Russia with Love

1963
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Dr. No

Dr. No

1962
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Mandy

Mandy

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Ip Man 3

Ip Man 3

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Ip Man 2

Ip Man 2

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Ip Man

Ip Man

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Hellboy

Hellboy

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Judge

The Judge

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Mortal Engines

Mortal Engines

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Robin Hood

Robin Hood

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Mule

The Mule

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry