Lena has logged 33 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Super 8

Super 8

2011
×
★★★★
Edit this entry  
30
Point Break

Point Break

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Hitman

Hitman

2007
×
Read the review Edit this entry  
28
Strange But True

Strange But True

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Future

The Future

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Binge

The Binge

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
2001: A Space Odyssey

2001: A Space Odyssey

1968
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Vanilla Sky

Vanilla Sky

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Sharp Objects

Sharp Objects

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Wildlife

Wildlife

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Big Little Lies

Big Little Lies

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Gemini Man

Gemini Man

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The Founder

The Founder

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Wish Upon

Wish Upon

2017
×
Read the review Edit this entry  
15
The Descendants

The Descendants

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Good Time

Good Time

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Pay the Ghost

Pay the Ghost

2015
×
Read the review Edit this entry  
09
The Bling Ring

The Bling Ring

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Zathura: A Space Adventure

Zathura: A Space Adventure

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Spies in Disguise

Spies in Disguise

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Tiger Hunter

The Tiger Hunter

2016
×
★★½
Edit this entry  
04
Get Duked!

Get Duked!

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Free Fall

Free Fall

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Her Smell

Her Smell

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Party's Just Beginning

The Party's Just Beginning

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Creep

Creep

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry