Sort by
  • Veselka: The Rainbow on the Corner at the Center of the World

  • One Day

  • Griselda

  • Masters of the Air

  • Argylle

    ★★★

  • Jacqueline Novak: Get on Your Knees

  • ted

  • Mean Girls

    ★★½

  • Pete Davidson: Turbo Fonzarelli

  • Dave Chappelle: The Dreamer

  • Doctor Who: The Church on Ruby Road

    ★★★

  • Gary Gulman: Born on 3rd Base

  • Good Grief

    ★★★

  • Trevor Noah: Where Was I

  • Leo Reich: Literally Who Cares?!

  • Doctor Who: The Giggle

  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

  • Ricky Gervais: Armageddon

  • Wonka

    ★★½

  • Doctor Who: The Star Beast

  • Genie

  • The Color Purple

    ★★★★

  • Leo

    ★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

  • Matt Rife: Natural Selection

  • The Curse

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★

  • All the Light We Cannot See

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Pete Holmes: I Am Not for Everyone

  • Old Dads

    ★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • No One Will Save You

    ★★

  • Love at First Sight

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • Kelce

  • Lil Nas X: Long Live Montero

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

    ★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Rustin

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★

  • Untold: Jake Paul the Problem Child

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ½

  • Mark Normand: Soup to Nuts

  • Happiness for Beginners

  • Invincible: Atom Eve

  • Remembering Gene Wilder

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Secret Invasion

    ★★

  • John Early: Now More Than Ever

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • The Lesson

    ★★