Sort by

Elazar has logged 12 entries for films during July 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Comedy Central Roast of Bruce Willis

Comedy Central Roast of Bruce Willis

2018
×
★½
Edit this entry  
26
Teen Titans Go! To the Movies

Teen Titans Go! To the Movies

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Generation Wealth

Generation Wealth

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Hannah Gadsby: Nanette

Hannah Gadsby: Nanette

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Legacy of a Whitetail Deer Hunter

The Legacy of a Whitetail Deer Hunter

2018
×
Read the review Edit this entry  
16
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Bo Burnham: What.

Bo Burnham: What.

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Beach Bum

The Beach Bum

2019
×
Edit this entry  
05
Maktub

Maktub

2017
×
★★★★½
Edit this entry