Sort by
  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • Cocaine Bear

    ½

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • The Stroll

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • And the King Said, What a Fantastic Machine

    ★★★½

  • The Fishbowl

  • Passages

    ★★★★★

  • A Thousand and One

    ★★

  • Scrapper

    ★★★½

  • Rotting in the Sun

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • A Still Small Voice

    ★★★★

  • The Starling Girl

    ★★★½

  • Divinity

    ★★★½

  • Eileen

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Cat Person

    ★½

  • A Common Sequence

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★½

  • Birth/Rebirth

    ★★★

  • Magazine Dreams

    ★★½

  • Plane

    ★★★½

  • Babylon

    ★½

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • Halloween Ends

  • Amsterdam

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • No Bears

    ★★★★

  • Emily

    ★★★★

  • Brother

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Son

    ★★★★

  • Dead for a Dollar

    ★★★★

  • Lord of the Ants

    ★★

  • Saint Omer

    ★★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • Love Life

    ★★★

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Squaring the Circle (The Story of Hipgnosis)

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★½

  • Athena

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★

  • A Couple

    ★★★★

  • Wolf and Dog

  • Barbarian

    ★★★★

  • I Came By

    ★★★★

  • Six Weeks

    ★★★

  • I Have Electric Dreams

    ★★★½

  • The Hamlet Syndrome

    ★★

  • Safe Place

    ★★★★½