Sort by
  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★

  • My Policeman

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Jackass Forever

  • Fresh

  • Don't Look Up

  • West Side Story

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Black Widow

  • Wonder Woman 1984

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Nomadland

  • The Secret Garden

  • The Half of It

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

  • Knives Out

  • Joker

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

    ★★★½

  • Toy Story 4

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Avengers: Endgame

  • Captain Marvel

  • The Farewell

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Mary Poppins Returns

  • Bohemian Rhapsody

  • Green Book

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Ant-Man and the Wasp

  • Set It Up

    ★★★★

  • Incredibles 2

  • BlacKkKlansman

  • Solo: A Star Wars Story

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

  • Ready Player One

  • Isle of Dogs

  • Black Panther

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Dunkirk

  • Spider-Man: Homecoming

  • Wonder Woman

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Doctor Strange

  • Moana