• Fatherhood

  • Have You Ever Seen Fireflies?

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Terapist

  • Leyla Everlasting

    ★★

  • Ethos

    ★★★★★

  • One-Way to Tomorrow

    ★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • Vendors' Meeting

    ½

  • 365 Days

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • The Way We Are

    ★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Güzelliğin Portresi

    ★★★★

  • You've Got Murder

    ★★★

  • Eli

    ★★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • Tell Me Who I Am

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Vivarium

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Dedim Dedim İnanmadınız

  • Midsommar

    ★★★★

  • Esenler Otogar: Alt Kat

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

    ★★★★

  • Backdraft 2

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Aladdin

    ★★★★½

  • Noah Land

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

  • The Silence

  • Crypto

    ★★½

  • Özgür Dünya

    ★½

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ★★

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

  • Love, Death & Robots: Blindspot

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★★

  • Finding Steve McQueen

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

  • Love, Death & Robots: The Dump

  • Love, Death & Robots: Fish Night

  • Love, Death & Robots: Ice Age

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

  • Love, Death & Robots: Three Robots

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

  • Turkish Ice Cream

    ★★★

  • Destiny

  • Happy Death Day 2U

    ★★★½

  • Money Trap

  • I Am Mother

  • Glass

    ★★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

  • The Mule

  • Hedefim Sensin

  • Mirage

    ★★★★

  • Bird Box

  • Good Game: The Beginning

  • My Travel Buddy 2

  • Peppermint

  • A Star Is Born

    ★★

  • Destroyer

  • To All the Boys I've Loved Before