Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★★

  • Hell Dogs

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • One Piece Film Red

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Last 10 Years

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The Hating Game

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★★★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • ONLY JUST MARRIED

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★

  • Squid Game

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Cinderella

    ½

  • He's All That

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Belle

    ★★★★★

  • Elize Matsunaga: Once Upon a Crime

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

  • Cruella

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★★

  • Ride or Die

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Cherry

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Framing Britney Spears

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Prom

    ★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★½

  • Josee, the Tiger and the Fish

    ★★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Over the Moon

    ★★★