• House

    ★★★★

  • Rocky

    ★★★

  • Rocky Balboa

    ★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★

  • The Greatest Game Ever Played

    ★½

  • Gran Torino

    ★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★½

  • The Hangover Part III

    ★½

  • Dumb and Dumber

    ★★

  • Child's Play

    ★★★

  • School of Rock

    ★★★

  • Harry Potter and the Half-Blood Prince

    ★★★

  • Mighty Joe Young

    ★★

  • Prometheus

    ★★½

  • Jackass: The Movie

    ★★★

  • Batman Forever

    ★½

  • The Da Vinci Code

  • Train to Busan

    ★★★