Ryan has rated 179 films ★★½ .

  • The Naked Gun 2½: The Smell of Fear

    ★★½

  • Brüno

    ★★½

  • Contagion

    ★★½

  • Balto

    ★★½

  • Blue Is the Warmest Color

    ★★½

  • Ice Age

    ★★½

  • Rocky Balboa

    ★★½

  • Captain America: The First Avenger

    ★★½

  • Prometheus

    ★★½

  • Donnie Darko

    ★★½

  • Moana

    ★★½

  • Casa De Mi Padre

    ★★½

  • Magic Mike

    ★★½

  • The Usual Suspects

    ★★½

  • Citizen Kane

    ★★½

  • Black Swan

    ★★½

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★½

  • What's Eating Gilbert Grape

    ★★½