Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • Puan

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Next Goal Wins

  • The Killer

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Blondi

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The First Slam Dunk

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Close

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • The Quiet Girl

    ★★★★

  • Uncharted

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Dune

    ★★★★