Sort by
  • Great Performers: Horror Show

  • Justice League

    ★★

  • Coco

    ★★★★

  • The Babysitter

    ★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Fabrizio Copano: solo pienso en mí

  • Jim & Andy: The Great Beyond

  • mother!

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • Death Note

    ★★

  • The Dark Tower

    ★★

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Annabelle: Creation

    ★½

  • Loving Vincent

    ★★★

  • In a Heartbeat

  • The Beguiled

    ★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★

  • The Mummy

  • Okja

    ★★★★

  • Everything, Everything

    ★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Alien: Covenant

    ★½

  • Yes, God, Yes

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★½

  • Life

    ★★★½

  • Atomic Blonde

    ★★★★

  • 68 Kill

    ★½

  • Song to Song

    ★★

  • T2 Trainspotting

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★½

  • Columbus

    ★★★★½

  • A Ghost Story

    ★★★★

  • To the Bone

    ½

  • Wind River

    ★★★

  • Ingrid Goes West

    ★★★½

  • Why Him?

    ★★★½

  • Passengers

    ★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★

  • Hi Stranger

  • Shut In

    ★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★

  • Doctor Strange

    ★★

  • Black Mirror: San Junipero

  • Split

    ★★★½

  • Sing

    ½

  • Lion

    ★★★½

  • Jackie

    ★★★½

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★

  • Moonlight

    ★★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★½

  • Suicide Squad

    ★½

  • Blair Witch

    ★½

  • Ghostbusters

    ★★½

  • Nerve

    ★★★

  • Independence Day: Resurgence

    ★★

  • Me Before You

    ★★

  • American Honey

    ★★★★½

  • My Life as a Zucchini

    ★★★½

  • Raw

    ★★★½

  • Train to Busan

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Don't Breathe

    ★★★½

  • Hush

    ★★

  • Zootopia

    ★★★★