Sort by
  • Wonka

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★★

  • The Kitchen

    ★★★½

  • Sumotherhood

    ★★½

  • Bonus Track

    ★★★

  • Beckham

    ★★★½

  • Foe

    ★★★½

  • Poison

    ★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • A Little Life

    ★½

  • There's Something in the Barn

  • No One Will Save You

    ★★½

  • The Creator

    ★★★

  • Love at First Sight

    ★½

  • Poolman

    ★★

  • The End We Start From

    ★★★★

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • Close to You

  • Lee

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★

  • Mother, Couch

    ★★★½

  • Memory

    ★★★

  • Les Indésirables

  • We Grown Now

    ★★★★

  • Backspot

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Hit Man

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Beast

    ★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • Hoard

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Fingernails

    ★★★½

  • Thank You Very Much

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★

  • Strays

  • Telemarketers

    ★★★★½

  • Do Not Expect Too Much from the End of the World

  • Yannick

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Blue Beetle

  • The Boy and the Heron

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Dive

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • The Miracle Club

    ★★

  • Once Upon a Studio

  • The Lesson

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • La Chimera

    ★★★½

  • Last Summer

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★½

  • Kennedy