Ellas_Dirigen has logged 14 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Streetwalker

Streetwalker

1951
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Assistant

The Assistant

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Pleasure is Mine

The Pleasure is Mine

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Tigers Are Not Afraid

Tigers Are Not Afraid

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
18
You Will Know What to Do With Me

You Will Know What to Do With Me

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Tempestad

Tempestad

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Shakespeare and Victor Hugo's Intimacies

Shakespeare and Victor Hugo's Intimacies

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Tamara and the Ladybug

Tamara and the Ladybug

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
18
The Good Girls

The Good Girls

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
18
The Amazing Catfish

The Amazing Catfish

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
18
The Chambermaid

The Chambermaid

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
18
The Eternal Feminine

The Eternal Feminine

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Fractal

Fractal

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Suffocation

Suffocation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry