Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Poison

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★

  • The Nun II

    ★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Choose Love

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Betty

  • cuddlebear.AVI

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Carl's Date

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • nothing, except everything.

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Daisy Jones & the Six

  • Reality

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★½

  • Missing

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • Sick

    ★★★

  • The Blackening

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Fall

    ★★★

  • Purple Hearts

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★½

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Changing Room

    ★★★½

  • Aftersun

  • Senior Year

    ★★½