Sort by
  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • She Said

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★

  • Bones and All

    ★★½

  • TÁR

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Red Suitcase

  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • The Flying Sailor

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

  • Le Pupille

  • Elvis

    ★★★★

  • Ice Merchants

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • My Year of Dicks

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Spin Me Round

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • An Irish Goodbye

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Death on the Nile

  • Marry Me

    ★★★½

  • Meet Me in the Bathroom

    ★★★

  • Ivalu

  • Pinocchio: A True Story

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • He's All That

    ★★

  • The Kissing Booth 3

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • In the Heights

  • Bo Burnham: Inside

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Charli XCX: Alone Together

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • Soul

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

  • I Care a Lot

  • The War with Grandpa

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Class Action Park