Sort by

eleanor <3 has logged 27 entries for films during December 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Premonition

Premonition

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Home

Home

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Unforgivable

The Unforgivable

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Austin Powers in Goldmember

Austin Powers in Goldmember

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Wedding Singer

The Wedding Singer

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Trolls

Trolls

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Love Hard

Love Hard

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Arthur Christmas

Arthur Christmas

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Tiger Who Came to Tea

The Tiger Who Came to Tea

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Christmas with the Kranks

Christmas with the Kranks

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Cat in the Hat

The Cat in the Hat

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Love the Coopers

Love the Coopers

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Just Another Christmas

Just Another Christmas

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Last Christmas

Last Christmas

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Noelle

Noelle

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Click & Collect

Click & Collect

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Elf

Elf

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Holidate

Holidate

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Christmas Chronicles: Part Two

The Christmas Chronicles: Part Two

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Office Christmas Party

Office Christmas Party

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Pottersville

Pottersville

2017
×
Read the review Edit this entry  
03
Krampus

Krampus

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Christmas Chronicles

The Christmas Chronicles

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry