Sort by
  • Lisa Frankenstein

    ★★★★

  • Mean Girls

    ★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★½

  • The Royal Hotel

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • John Early: Now More Than Ever

    ★★★★½

  • Suitable Flesh

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • About My Father

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★

  • Mafia Mamma

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • My Animal

    ★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★½

  • Eileen

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • The Starling Girl

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • The Disappearance of Shere Hite

    ★★★★★

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • The Menu

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Grotesque

    ★★★★½

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Funny Pages

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Men

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½