Sort by
  • Barbarian

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Senior Year

    ★½

  • Planet Heaven

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★½

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Love Hard

  • Encanto

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Luca

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★½

  • We Are

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Mister America

    ★★★½

  • Jesus Shows You the Way to the Highway

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Us

    ★★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Ready Player One

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Coco

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Brigsby Bear

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • The Lost City of Z

    ★★★½

  • Sing

    ★★½

  • La La Land

    ★★★★

  • Star Trek Beyond

    ★★★½

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★

  • Zootopia

    ★★★