Sort by
  • Nope

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Men

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Everything Everywhere All at Once

  • Just Animals

  • By Flávio

  • Exalted Mars

  • Rewind and Play

    ★★★★★

  • One Year, One Night

  • This Much I Know to Be True

    ★★★★

  • Sunday Morning

    ★★★

  • Brainwashed: Sex-Camera-Power

    ★★★½

  • Dirndlschuld

  • House of Gucci

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Immaculate

  • The Blind Man Who Did Not Want to See Titanic

    ★★★½

  • You Resemble Me

    ★★★★½

  • Private Desert

    ★★★★½

  • 7 Prisoners

    ★★★½

  • The Stranger

  • Inferno Rosso: Joe D'Amato on the Road of Excess

    ½

  • Out of Sync

    ★★

  • Il Buco

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Belfast

  • Californie

    ★★★

  • Madeleine Collins

    ★½

  • Dusk Stone

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Out of This World

  • Hallelujah: Leonard Cohen, A Journey, A Song

    ★★★★½

  • Memoria

  • Petrov's Flu

    ★★★★

  • Great Freedom

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • Why Did You Kill Me?

  • Murder Among the Mormons

  • Shangri-La

    ★★★½

  • Flee

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • This Is Paris

    ★★★

  • In My Room

  • Quo vadis, Aida?

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★½

  • Normal People

  • Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker

  • Road to Roma

    ★★★★★

  • Kelet

    ★★★★★

  • The Social Dilemma

  • The Painter and the Thief

    ★★★★★

  • Helene

    ★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Force of Habit

  • A Stop

  • Festive Spirit

  • Play Rape

  • It’s All Right

  • Let Her Speak

  • One-Off Incident

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • Collective

    ★★★★