Sort by
  • Los Simuladores: La Película

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • Written in the Stars

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • What Happened On New Year's Eve

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • An Argentinian Crime

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Wrath of God

    ★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The K.E.O.P/S System

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★½

  • Incantation

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Bubble

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • King Richard

    ★★½

  • Belfast

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★