Sort by
  • Mean Girls

  • The Golden Wedding

  • Anyone But You

  • Family Switch

  • Wonka

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • The Color Purple

    ★★★★★

  • Napoleon

  • The Iron Claw

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

  • Five Nights at Freddy's

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Beckham

  • Sly

  • Love at First Sight

  • A Haunting in Venice

  • Dream Scenario

  • Dumb Money

  • American Fiction

  • Dicks: The Musical

  • My Big Fat Greek Wedding 3

  • The Nun II

  • Priscilla

    ★★★★★

  • Maestro

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Ferrari

    ★★★★★

  • Saltburn

  • The Holdovers

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

  • Kim vs Kanye: The Divorce

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Carl's Date

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

  • The Flash

  • Arnold

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • SmartLess: On the Road

    ★★★★★

  • Depp V Heard

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Fast X

  • The Little Mermaid

  • Ed Sheeran: The Sum of It All

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Dear Mama

    ★★★★★

  • 'Til Death Do Us Part Kourtney & Travis

  • Beau Is Afraid

  • BEEF

  • Lewis Capaldi: How I'm Feeling Now

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Renfield

  • Air

  • Evil Dead Rise

  • Swarm

  • Tetris

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

  • Scream VI

  • 65

  • Cocaine Bear

  • BlackBerry

  • Your Place or Mine

  • Creed III

  • Magic Mike's Last Dance