Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Neal Brennan: Blocks

  • The Viewing

    ★★★★

  • Pickman's Model

    ★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Argentina, 1985

  • Athena

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Showing Up

    ★★★

  • Close

  • The Beasts

  • Broker

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Stars at Noon

  • Dodo

  • The Innocent

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Holy Spider

  • R.M.N.

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Corsage

  • The Stranger

  • Cairo Conspiracy

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • Captive Audience: A Real American Horror Story

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Chernobyl: The Lost Tapes

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Navalny

  • Descendant

  • All That Breathes

  • Fire of Love

    ★★★½

  • The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★

  • Beanie Mania

    ★★½

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Landscapers

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★

  • Memoria

    ★★★½

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★