Sort by
  • Scream VI

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★

  • Violent Night

    ★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Fall

    ★★

  • Not Okay

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • The Flying Sailor

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Halftime

    ★★★

  • Le Pupille

    ★★½

  • Close

    ★★★

  • Elvis

    ★★

  • Ice Merchants

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • EO

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★½

  • My Year of Dicks

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★½

  • To Leslie

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Weekend Away

    ★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Haulout

    ★★★½

  • The Quiet Girl

    ★★★½

  • Sofía Niño de Rivera: Lo Volvería a Hacer

    ★★★

  • Navalny

    ★★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★½

  • Living

    ★★★