Sort by

Emilio Miguel has logged 11 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
10
Elvis

Elvis

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
All Quiet on the Western Front

All Quiet on the Western Front

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
TÁR

TÁR

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Somebody I Used to Know

Somebody I Used to Know

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Sunset Boulevard

Sunset Boulevard

1950
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
This Place Rules

This Place Rules

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Throne of Blood

Throne of Blood

1957
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Promare

Promare

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry