• Dashcam

    ½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Senior Year

  • Virus:32

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • I Want You Back

    ★★★★½

  • Master

    ★★★½

  • Scream

    ★½

  • The Wasteland

    ★★★½

  • Black Friday

    ★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • The Lookout

    ★★½

  • Antlers

    ★★

  • The Tender Bar

    ★★½

  • The Chestnut Man

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Prey

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Lead Me Home

    ★★★★

  • The Found Footage Phenomenon

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★

  • Red Rocket

    ★★★

  • Titane

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Advent Calendar

    ★★★

  • After Yang

    ★★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Pray Away

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • The Power

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Offseason

    ★★½

  • Gaia

    ★★★

  • Son

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Knocking

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★★

  • Censor

    ★★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • This Is Not a Comedy

    ★★

  • The Minimalists: Less Is Now

    ★★

  • The Prom

    ★★★★

  • The Call

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★★★

  • Mank

    ★★★★½

  • OPAL

    ★★★

  • Holidate

    ½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★½

  • Never Hike Alone in the Snow

    ★★½

  • The Banishing

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★½

  • Vicious Fun

    ★★★★

  • Caveat

    ★★

  • The Binding

    ★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½