• Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★★

  • Unpregnant

    ★★★★★

  • Love Exposure

    ★★★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★

  • Banana Split

    ★★★★

  • Tag

    ★★★★

  • Work It

    ★★★½

  • Exte: Hair Extensions

    ★★★★½

  • Yes, God, Yes

    ★★★★½

  • Cam

    ★★★★

  • Enemy

    ★★★★

  • Host

    ★★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Searching

    ★★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • Unfriended: Dark Web

    ★★★½